НОВОГОДИШЊИ МАТИНЕ – НАСИЉУ смо рекли НЕ!

Последњег наставаног дана , 29. децембра 2017, у школи је одржан квиз знања на тему насиља, дискриминације, злостављања и занемаривања. Ученици су се такмичили како би сви на крају били победници у борби против насиља, зато што су на овај начин показали и утврдили своја знања о врстама насиља, о превенцији, о корацима у спречавању насиља који су прописани Посебним протоколом. Развијањем дружења, практиковањем доброг навијачког бонтона, закуском и музиком на крају дана, испратили смо стару и дочекали нову годину. У публици је било и наших комшија, сарадника у борби против насиља – ученика ОШ ,,Светозар Марковић“ из Лапова и ученика и представника СШ ,,Никола Тесла“ из Баточине, којима се захваљујемо што су научили да кажу НЕ – насиљу и незнању, и ДА – дружењу.

Квиз    Галерија